Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

У розрахунку за формою №1-ДФ відображатиметься військовий збір

налоговаяНа сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок його заповнення. В оновленому розрахунку передбачено відображення податковим агентом інформації про суми утриманого податку на доходи фізичних осіб з процентів та військовий збір за звітний період.
Так, у розділі 2 форми №1-ДФ будуть відображатись такі дані:
- у рядку "Оподаткування процентів" загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу-платника податку, якій нараховані доходи у вигляді процентів, не зазначаються;
- у рядку "Військовий збір" загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу-платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.
Після прийняття нової форми розрахунку 1-ДФ, податкові агенти зобов’язані будуть подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням нововведених рядків. У зв’язку з тим, що вимога до податкового агента в частині подання нового звітного (уточнюючого) розрахунку виникла не з його вини, то в цьому випадку штрафні санкції застосовуватись не будуть.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку нагадує, що граничним терміном подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за ІІІ квартал п. р. є 10 листопада 2014 року.

Заступник  начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУМД    О.А. Височина
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»