Сегодня в Северодонецке

http://svsever.lg.ua/index.php?id=1432895258


У якому випадку платник може отримати відмову в прийомі податкової декларацій

Платник податків, можете отримати відмову в прийомі податкової декларацій, якщо заповнив декларацію з порушеннями вимог Податкового кодексу України.
Прийом податкової декларації є обов’язком контролюючого органу. При прийомі податкової декларації уповноважений посадовець контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язаний перевірити наявність і достовірність заповнення усіх обов’язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 і 48.4 статей 48
Податкового кодексу України. Інші показники, вказані в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
За умови дотримання платником податків вимог законодавства контролюючий податковий орган, в якому перебуває на обліку платник податків, реєструє податкову декларацію платника датою її фактичного отримання.
У випадку якщо платник податків подав декларацію, яка була заповнена з порушенням вимог пунктів 48.3 і 48.4 статей 48 НКУ, контролюючий орган зобов’язаний надати такому платникові податків письмове повідомлення про відмову в прийнятті його податкової декларації з вказівкою причин відмови за умови: отримання такої податкової декларації поштою або засобами електронного зв’язку - впродовж п’яти робочих днів з дня її отримання; особисто від платника податків або його представника - впродовж трьох робочих днів з дня її отримання.
При отриманні відмови контролюючого органу в прийнятті податкової декларації платник податків має право: подати податкову декларацію і сплатити штраф у разі порушення терміну її представлення або оскаржити рішення контролюючого у порядку, передбаченому ст.. 56 ПКУ.
Нагадуємо, що незалежно на наявність відмови в прийнятті податкової декларації платник податків повинен сплатити податкове зобов’язання, самостійно визначене ним в такій податковій декларації, протягом термінів визначених Податковим кодексом України.

Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку

комментарии