Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Новости налоговой
версия для печати

Особливості надання пільги з податку на нерухоме майно фізичним особам


источник: Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку
ДПІ у м.Сєвєродонецьку звертає увагу власників житлової нерухомості, які використовують її з метою одержання доходу (надання в оренду, лізинг, використовує у підприємницькій діяльності), то на таке нерухоме майно не надається пільга з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та така житлова нерухомість є об’єктом оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Так, відповідно ст. 265 Податкового кодексу України базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його часток.
Пунктом 265.4 ст. 265 ПКУ передбачено пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для, а саме: база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи ­ платника податку, зменшується:
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;
б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 250 кв. метрів;
в) для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – на 370 кв. метрів.
Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»