Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Фестиваль «З країни в Україну» завітає до Сєвєродонецька


источник: логотип vk.com
9 липня в Сєвєродонецьку відбудеться масштабна подія цього літа - Мандрівний фестиваль «З країни в Україну». Фестиваль буде проходити у декількох місцях одночасно: на площі Перемоги та у еко-сквері по вул. Космонавтів, 25.
Фестиваль «З країни в Україну» - це унікальна мандрівна культурно-просвітницька платформа для всієї родини. Фестиваль влітку відвідає 11 міст Східної та Південно-Східної України.
Ідея фестивалю - привнести яскравий сплеск української культури в локальні громади міст Сходу України, передати досвід організації масових культурно-просвітницьких заходів у своїх містах, згуртувати місцеву громаду для подальшої плідної роботи з розвитку української культури та мистецтва.
Програма фестивалю дуже різноманітна і направлена на те, щоб охопити інтереси всіх жителів міста. Сам фестиваль матиме дві складові: денну та вечірню програми. Денна програма це: відкриття еко-скверу, відкриття літнього кінотеатру, скеледром, лекції, майданчики «Відкрита бібліотека», «Містечко громадських ініціатив», «Модернова Україна». Також буде представлена фотовиставка мальовничих куточків України, зокрема – Сєвєродонецька, та фотоквест. Відкриті кінопокази за участі українських кінорежисерів відбудуться в приміщенні Кризового медіа-центра «Сіверський Донець» по проспекту Центральний, 54. Майстер-класи для дітей та дорослих із майданчика народних ремесел, конкурси,виступ циркових артистів та інші денні розваги. Вечірня програма передбачає насичений концерт української рок-музики. Учасники концерту це гурти Шепіт Нагваля, B&B Project, Nesprosta, Ярослав Кривобок та гурт «Кофе». Це ті артисти, які щиро хочуть поділитися своєю творчістю з українцями.
Фестиваль відбудеться за підтримки USAID, UCBI (Українська ініціатива зміцнення громадської довіри), Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну»
Олександр Семененко, керівник локальної команди фестивалю
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»