Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Северодонецкая «партия войны»: еще лица

Ранее мы озвучивали несколько фамилий северодончан, явно поддерживающих идею войны с Россией до победы. Я уверен, что люди имеют право высказывать, в том числе, такие взгляды. Вот только нужно, чтобы они высказывались не анонимно, а персонализовано. Тогда общественная дискуссия, даже очень острая, не будет разрушительной для государства. Поэтому я благодарен Евгению Черноногу и Владимир у Грищенко за подобное открытое высказывание мнений, с которыми я, правда, решительно не согласен.

Евгений Черноног:

Виборам на Донбасі (правильно говорити: «в Донбас»" чи російською: «в Донбассе». Хай пани Кірбі, Керрі, Лавров та їх перекладачі приміряють на свої смердючі язики: «на Кузбассе» чи «на Апалачском угольном басейне») повинні передувати:

1. Повне звільнення Донбасу від окупантів.

2. Відновлення держкордону по річці мого дитинства Сіверському Дінцю.

3. Повна денацифікація, десовєтизація, дерашизація Донбасу.

4. Сєверодонецький міжнародний трибунал над рашистами та їх попихачам (Путін, Іванов, Патрушев, Гундяєв, Шойгу, ..., Безлер, Гіркін, "Моторола" (РФ); Ахмєтов, Єфремов, Тіхонов; генерали Литвин, Петрулевич, Науменко тощо; Кравченко, Кілінкаров і Маноліс (луг); Захарченко; Плотницький; Лук’янченко і Левченко (дон.), Казаков, Бутков, Гавриленко, Тєрьошин, Кунченко тощо (сєвер); Дунаєв (лис); протоієреї УПЦ МП Олег Трофімов (Сєвєпархія), Володимир Марецький (Лугєпархія) та їх патрони тощо.

5. Заборона і засудження УПЦ МП, КПУ, ПСПУ, "Русского міра" тощо.

6. Військові адміністрації замість місцевих рад на наступні 10 років.

А пан Кірбі хай влаштовує вибори "на штате Нью-Йорк" в присутності ОБСЄ і що би не менше третини цих добродіїв були з РФ (як це є в Донбасі зараз). Гуд лак!

Владимир Грищенко (сегодня)

І хоча це інформація і думки пана Євгена написані рік назад, але є актуальною і сьогодні. Особливо після сьогоднішньої заяви посла Німеччини. Під кожним словом пана Євгена можно підписуватися, тому що це єдиний шлях до збереження в майбутньому суспільної злагоди.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»