Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Відремонтований міст поліпшить міжрегіональні зв’язки у Східній Україні

Міст через річку Айдар, який було відновлено Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) за фінансової підтримки уряду Японії, є важливою транспортно-логістичною артерією, яка з’єднує Луганську та Харківську області. Належне функціонування об’єкту покращить сполучення з Луганщиною та зміцнить міжрегіональні зв’язки.
Міст розташований у м. Старобільськ на автомобільній ділянці дороги державного значення Р-07, яка з’єднує східну та західну частини Луганщини і тягнеться через усю область до міста Чугуїв на Харківщині. Міст завдовжки 250 метрів було збудовано у 1965 році. Через довготривалу експлуатацію, пересування військової техніки та вибух, який стався на об’єкті влітку 2014 року, міст було суттєво пошкоджено. Внаслідок цього рух автотранспорту по мосту було обмежено.
У травні 2017 року ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії розпочала капітальний ремонт об’єкту. Були відремонтовані пошкоджені опори та прольотні конструкції, замінені залізобетонні балки між двома опорами. Будівельники здійснили заходи для захисту металевих конструкцій мосту від корозії, відновили понад 200 квадратних метрів дорожньої поверхні, виконали заміну деформаційних швів та встановили нову енергоефективну систему освітлення вздовж усього 250-метрового мосту. Бюджет будівельних робіт склав 227 000 доларів США.
«Відновлена інфраструктура сприятиме поверненню до нормального життя, швидкого відновлення та розвитку економіки регіону, – зауважив Мустафа Саіт-Аметов, координатор Програми відновлення та розбудови миру ПРООН. – Зокрема, зручне транспортне сполучення має важливе значення для налагодження економічних зав’язків не лише всередині самого регіону, але й з іншими областями України. Наприклад, цей міст зв’язує північний схід Луганщини з її західною частиною, а також з Харківською областю».
Завдяки відновленню об’єкта його транспортна потужність має збільшитися до 10 000 машин на добу. Це означає зростання обсягів виробництва, створення додаткових робочих місць на місцевих підприємствах, поліпшення логістики та транспортного сполучення в області та регіоні в цілому.
Інформаційна довідка:
З 2015 року Програма відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії відновила 30 об’єктів соціально-економічної інфраструктури у Луганській та Донецькій областях, зокрема, мости, насосні станції, медичні заклади, реабілітаційні центри, школи, тощо. Ще 13 об’єктів інфраструктури у процесі відновлення.
Фотогалерея https://goo.gl/4XhLgo
Відео https://goo.gl/GKzzmw
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»