Сегодня в Северодонецке

http://svsever.lg.ua/index.php?id=1509199571


Состоялись собрания избирателей по отзыву городского головы и депутатов горсовета

28 октября состоялись (раздельно, вначале одно, потом второе) собрания избирателей по отзыву городского головы и депутатов горсовета по народной инициативе, в которых приняли участие 314 избирателей, присутствовали журналисты региональных СМИ. На собраниях утверждены обращения к избирателям Северодонецка, проголосованы предложения об отзыве городского головы и депутатов, утверждены составы инициативных групп и их представители, утверждены формы подписных листов. В составы обеих инициативных групп включены по 96 избирателей. Сбор подписей за отзыв городского головы и депутатов горсовета начнется в понедельник, 30 октября. Собрание было проведено в помещении рынка «Радость», им пришлось воспользоваться после отказа городского головы предоставить для проведения собрания большой зал городского дворца культуры.  

Утвержденное собранием обращение к избирателям Северодонецка:

Збори звертають увагу виборців Сєвєродонецька на те, що практична діяльність міського голови Валентина Васильовича Казакова не відповідає принципам і положенням його передвиборної програми, оприлюдненої напередодні виборів 25 жовтня 2015 року. Майже нічого, що він обіцяв у цій програмі, не виконане, а його діяльність не дає підстав сподіватися на виконання обіцяного. 

Так, Валентин Васильович Казаков обіцяв у передвиборній програмі побудувати у місті за 2016-2017 роки 22 тис.кв.м. житла, проте реально побудовано 3,5 тис.кв.м. І виключно приватними забудовниками, до яких міський голова не має жодного відношення. Діяльність, направлену на збільшення житлового будівництва, Казаковим не здійснюється.

Казаков у своїй програмі  обіцяв за два роки створити Сєвєродонецьку об’єднану громаду, проте будь-якої роботи у цьому напрямку не проводить.

Попри задекларовану обіцянку залучати на розвиток міста кошти міжнародних донорів, жодного долару цього року місто не отримало. Більш того, Сєвєродонецьк став єдиною територією Луганської області, яка не отримала кошти з ДФРР. Обіцянка залучити 2,9 млрд.грн для будівництва житлового комплексу для переміщених осіб виявилася лише обіцянкою. Не поновлені обіцяні басейни у дитячих садках 11,37,42,43, не створено жодного з 500 обіцяних нових місць у дитячих садках, не відкриті ДОЗ №44, садки у школі 16 та у Борівському, не відремонтовані дороги у селищах, не поновлене там освітлення. Усе це міський голова обіцяв зробити виборцям до виборів, але не зробив і не намагається зробити. Не здійснена обіцяна оптимізація центрального опалення, з вводом в дію ІТП в 106 житлових будинках, з заміною застарілих котлів та зменшенням вартості опалення – це теж лишилося обіцянками, на виконання яких діяльність міського голови не направлена.

Натомість стан справ у міському господарстві у порівнянні з 2015 роком суттєво погіршився, сесії міської ради та засідання виконкому міським головою не скликаються, сам міський голова не часто з’являється на своєму робочому місці, чисельні розпорядження міського голови, які порушували права та інтереси мешканців міста, скасовані судами.

У порушення частини сьомої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за три роки міський голова Казаков Валентин Васильович жодного разу не звітував про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

У порушення пункту сімнадцятого частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Казаков Валентин Васильович не проводить особисті прийоми громадян.

Тож  у виборців Сєвєродонецька є підстави для відкликання міського голови відповідно до частини п’ятої статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 37 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Більш того, це необхідно зробити заради подолання глибокої кризи в управлінні містом, заради припинення подальшого занепаду Сєвєродонецька.

Збори виборців Сєвєродонецька звертаються до інших виборців міста с закликом підтримати ініціативу про відкликання з посади міського голови своїми підписами у підписних листах.

Прийнято за зборах виборців 28 жовтня 2017 року одноголосно.

комментарии