Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Порушення Закону України «Про звернення громадян» заступником міського голови Зарецьким

Мешканець Сєвєродонецька гр. К. звернувся письмово до міського голови для вирішення питання реструктуризації боргу за житлово-комунальні послуги та продовження призупиненої субсидії. Лист зареєстрований 17.08.17 р. Відповідь за підписом заступника міського голови С. В. Зарецького гр. К. отримав лише 11.10.2017 р. На листі стоїть дата: 04.10.17 р. На поштовому штемпелі стоїть дата 10.10.17 р. Тож відповідь надали через 54 дні. Таким чином, відповідь на звернення була надана з порушенням терміну, вказаному в ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

Другим порушенням є ігнорування ст. 19 цього Закону, згідно якої: «Органи місцевого самоврядування, їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов’язані: об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги; невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням; забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв’язку з заявою чи скаргою рішень». Заступник міського голови С. В. Зарецький проігнорував цю вимогу Закону та надіслав гр. К.  бюрократичну відписку, не вирішивши питання по суті.

Дії (бездіяльність) заступника міського голови С. В. Зарецького є адміністративним правопорушенням згідно статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Незаконна відмова у прийнятті та розгляді звернення, інше порушення Закону України "Про звернення громадян" - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частинами першою - сьомою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин.

У зв’язку з цим порушенням гр. К. подав на адресу міського голови скаргу на заступника міського голови з проханням: «В межах Ваших повноважень притягнути до відповідальності С. В. Зарецького за порушення законодавства».

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»