Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Власть и политика
версия для печати

Созывается 32-я внеочередная сессия Северодонецкого городского совета (текст уведомления)

Двенадцать депутатов подписали уведомление о созыве 32-й внеочередной сессии Северодонецкого городского совета, которое состоится 27 октября, в зале заседаний горсовета в 11 часов. Сессию созывают депутаты Грачева, Попов, Нижельская, Лишик, Балковский, Лагунов, Шерстюк, Кузьминов, Куница, Ляховой, Пилипенко, Летючая. Открыть сессию поручено депутату Нижельской.

По имеющейся в распоряжении ОО «Институт «Европейская слобода» информации, один из заместителей городского головы под роспись обязал руководителей подразделений исполкома не предоставлять на эту сессию проекты решений и не открывать депутатам зал заседаний. В связи с этим мы информируем Сергея Зарецкого и других работников исполкома, что препятствование деятельности депутатов местных советов  является уголовным правонарушением, подпадающим под санкцию статьи 351 уголовного кодекса Украины, а также является основанием для увольнения с должности в связи с нарушением присяги служащего органа местного самоуправления.

Текст уведомления:

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання 32-ї позачергової сесії міської ради

Враховуючи, що запропонована 12 жовтня 2017 року 12 депутатами Сєвєродонецької міської ради 32-га позачергова сесія міської ради у передбачений законом термін у два тижні скликана не була, відповідно до частин 9, 11 статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Повідомляємо

Про скликання 32-ї позачергової сесії міської ради  27 жовтня 2017 року о 11.00 годині у залі засідань Сєвєродонецької міської ради (другий поверх).

На розгляд сесії виносимо питання:

1.    Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2.    Про програму обладнання експериментальних класів з метою реалізації Нової української школи.

3.    Про відміну окремих положень рішень Сєвєродонецької міської ради.

4.    Про внесення змін до рішення Сєвєродонецької міської ради від 18.05.2017 р. №1365.

5.    Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 1009 від 24.11.2016р. «Про визначення земельних ділянок під будівництво індивідуальних гаражів для відведення їх учасникам бойових дій та іншим особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

6.    Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 1293 від 07.04.2017р. «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
гр. Тельному О.В. (для ведення садівництва)».

7.    Про внесення змін до рішення 15-ої (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради № 513 від 21.07.2016р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під гараж гр. Лапіну О.В.».

8.    Про внесення змін до рішення 28-ої (чергової)  сесії Сєвєродонецької міської ради № 1407 від  18.05.2017р. «Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Вінніковій Л.А. (під існуючий індивідуальний гараж).

9.    Про визнання рішення сесії міської ради № 1037 від 27.10.2011р. «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті Сєвєродонецьку» таким, що втратило чинність.

10. Про визнання Рішення 107-ї (чергової) сесії міської ради № 4540 від 30.09.2010р. «Про переоформлення в оренду земельної ділянки ТОВ «Сєвєродонецьктепло» таким, що втратило чинність.

11. Про розгляд рішення виконавчого комітету міської ради від 16.05.2017 року за № 299 «Про розміщення тимчасових споруд на земельних ділянках КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою».

12. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 1344 від 07.04.2017р. «Про внесення змін до договору оренди землі ПАТ «ЛУГАНСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОБУСНИХ СТАНЦІЙ».

13. Про визнання Рішення 27-ї (чергової) сесії міської ради № 1298  від 07.04.2017р. «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу ТОВ «ДАЙМОНТХІМ» (під комплекс будівель та споруд)».

14. Про затвердження висновків комісії по вирішенню земельних спорів у межах Сєвєродонецької міської ради щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та умов продажу права оренди земельної ділянки, кадастровий № 4412900000:07:002:0038, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, ділянка № 47, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремим лотом.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та умов продажу права оренди земельної ділянки, кадастровий № 4412900000:07:002:0037, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, район озера Чисте, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремим лотом.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та умов продажу права оренди земельної ділянки, кадастровий № 4412900000:07:002:0042, за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, район буд. 67, мікрорайон 80, право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону окремим лотом.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва багатоповерхових будинків за адресою: м. Сєвєродонецьк, район будинку 71 по проспекту Гвардійський, 80 мікрорайон.

19. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр. Бабєнковій Л.П.

20. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр. Городчаніну Д.О.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою ТОВ «ДАЙМОНТХІМ».

22. Про припинення права користування земельною ділянкою ТОВ СП «ЗДОРОВ’Я».

23. Про припинення права користування земельними ділянками ТОВ СП «ЗДОРОВ’Я».

24. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Калмиковій Т.В.

25. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Савицькій В.Е.

26. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шараповій О.М. та передачу земельної ділянки гр. Медведєвій Н.М. (під індивідуальний гараж № 141).

27. Про припинення права користування на земельну ділянки гр. Колтунову Є.І. та передачу земельної ділянки в оренду гр. Ольшанській М.І. та гр. Волковій І.І. (під автостоянку для зберігання легкового транспорту на 140 машино-місць).

28. Про припинення права користування на земельну ділянку гр. Заярному О.І., гр. Дородній Ю.Л. та передачу земельної ділянки в оренду гр. Гайдару О.І. (під будівництво АЗС з автомийкою та шиномонтажною майстернею).

29. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Паталасі О.В.

30. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Джанібековій І.М.

31. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Сагайдаку В.М.

32. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Чир’ян О.В. (під гараж).

33. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Нікіфорчук А.В. (під існуючий індивідуальний гараж № 1518).

34. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Мамедову В.К. огли.

35. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Афоніній Л.М. (під індивідуальний гараж).

36. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Мєркур’єву О.В. (під існуючу господарську споруду).

37. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Сараєву А.Л. (під існуючий індивідуальний гараж).

38. Про передачу в оренду земельних ділянок гр. Ковальчук І.В. під окремі входи до нежилого приміщення.

39. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Бережній Т.В. (під існуючий окремий вхід до приміщення магазину промислових товарів).

40. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Мельнику В.В. (під існуючий окремий вхід до приміщення стоматологічного кабінету).

41. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Анфьорову К.С. (під існуючий індивідуальний гараж 44).

42. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Ситніковій А.І. (під окремий вхід до приміщення магазину непродовольчих товарів).

43. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ фірма «Мономер» (під окремий вхід до приміщення офісу).

44. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Трощію А.О. (під існуючий індивідуальний гараж).

45. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Уварову А.В. (поділ земельної ділянки).

46. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Олійнику Ю.О. (під існуючий індивідуальний гараж).

47. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Мєркур’єву О.В. (під існуючий індивідуальний гараж).

48. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Гайдаренко Н.О. (під господарську споруду).

49. Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «МИР».

50. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Султан Н.Б.

51. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Жалковському В.М.

52. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Мартинюку Є.Д.

53. Про внесення змін до договору оренди землі ПРАТ «КОТЛООЧИСТКА».

54. Про внесення змін до договору  оренди землі гр. Гайшук Д.О.

55. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Дівенку О.В.

56. Про внесення змін до договорів оренди землі ТОВ «ОГЗТ».

57. Про поновлення договору оренди землі гр. Анікєєву В.Ю.

58. Про поновлення договору оренди землі гр. Логачовій К.М.

59. Про поновлення договору оренди землі гр. Ковпак О.М., гр. Мартиненко Н.В.

60. Про поновлення договору оренди землі гр. Вітер З.С.

61. Про поновлення договору оренди землі гр. Дмитрієвій А.Л.

62. Про поновлення договору оренди землі гр. Корнєєвій Р.В.

63. Про поновлення договору оренди землі гр. Новиковій З.О.

64. Про відмову у поновленні договору оренди землі гр. Галаган О.В.

65. Про надання гр. Вітьку О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

66. Про надання гр. Михайлову А.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

67. Про надання гр. Михайлову Д.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

68. Про надання гр. Моїсєєнковій Ю.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

69. Про надання гр. Рябовій О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

70. Про надання гр. Солов’янову С.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

71. Про надання гр. Агафоновій Є.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

72. Про надання гр. Бельчику А.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

73. Про надання гр. Грошеву А.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

74. Про надання гр. Зарайському Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

75. Про надання гр. Коробченку О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

76. Про надання гр. Котик О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

77. Про надання гр. Мінівалієвій Н.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

78. Про надання гр. Поповій О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

79. Про надання гр. Філатову М.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

80. Про надання гр. Холодову Д.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

81. Про надання гр. Яшину А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

82. Про надання гр. Гришиній І.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

83. Про надання гр. Жалковському О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

84. Про надання гр. Кравченко О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

85. Про надання гр. Прімі О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

86. Про надання гр. Моїсєєнкову С.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

87. Про надання гр. Лисенку О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

88. Про надання гр. Анциферову О.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

89. Про надання гр. Кузьміновій Ю.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

90. Про надання гр. Козаченку С.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

91. Про надання гр. Лисенку Р.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

92. Про надання гр. Жолці А.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

93. Про надання гр. Гусакову І.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

94. Про надання гр. Ямпольському В.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

95. Про надання гр. Солодкому Р.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

96. Про надання гр. Байрамову Ф.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

97. Про надання гр. Бутенку Д.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

98. Про надання гр. Андрієвському І.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

99. Про надання гр. Ляскевичу Д.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

100.  Про надання гр. Артюху А.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

101.  Про надання гр. Кобякову О.Є. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

102.  Про надання гр. Ліщенку Б.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

103.  Про надання гр. Селезньовій А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

104.  Про надання гр. Беденку Р.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

105.  Про надання гр. Золотову В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

106.  Про надання гр. Макогону А.Є. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

107.  Про надання гр. Будаку С.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

108.  Про надання гр. Горбєнко С.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

109.  Про надання гр. Шликовій А.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

110.  Про надання гр. Поломаному Р.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

111.  Про надання гр. Графу В.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

112.  Про надання гр. Колбєєву А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

113.  Про надання гр. Анцифєрову Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

114.  Про надання гр. Бакланову В.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

115.  Про надання гр. Бродягіну В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під будівництво індивідуального гаражу, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4-с.

116.  Про надання гр. Забіяці А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

117.  Про надання гр. Кравченко Н.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

118.  Про надання гр. Машку О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

119.  Про надання гр. Робейку О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

120.  Про надання гр. Фурсо В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

121.  Про надання гр. Полтавцю О.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

122.  Про надання гр. Зарайському Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

123.  Про надання гр. Левченку Р.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

124.  Про надання гр. Мерщанському Р.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

125.  Про надання гр. Обломію О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

126.  Про надання гр. Поповій О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

127.  Про надання гр. Селезньовій А.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

128.  Про надання гр. Труфанову Д.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

129.  Про надання гр. Холодову Д.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

130.  Про надання гр. Цибікову Б.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

131.  Про надання гр. Гаврилову О.Є. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

132.  Про надання гр. Задворному В.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

133.  Про надання гр. Матушкіній І.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

134.  Про надання гр. Прімі О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

135.  Про надання гр. Руденку О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

136.  Про надання гр. Стеценку Д.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

137.  Про надання гр. Артюху А.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

138.  Про надання гр. Билі В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

139.  Про надання гр. Немитих М.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

140.  Про надання гр. Прошукалу В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

141.  Про надання гр. Жалковському О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

142.  Про надання гр. Кравченко О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

143.  Про надання гр. Рябовій О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

144.  Про надання гр. Шевченку К.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

145.  Про надання гр. Балукову В.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

146.  Про надання гр. Карташовій О.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

147.  Про надання гр. Тарасовій О.Н. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

148.  Про надання гр. Янчуку В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка.

149.  Про надання гр. Бородачу А.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка, вул. Польова, 30.

150.  Про надання гр. Бєлікову Г.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), с. Воєводівка, вул. Польова, 32.

151.  Про надання гр. Новохацькій І.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення садівництва за адресою: м. Сєвєродонецьк, селище Павлоград.

152.  Про надання гр. Прокопенко В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення садівництва за адресою: м. Сєвєродонецьк, селище Павлоград.

153.  Про надання гр. Сорокіну В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення садівництва за адресою: м. Сєвєродонецьк, селище Павлоград.

154.  Про надання гр. Стрельнікову О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 71 квартал.

155.  Про надання гр. Башеву А.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 71 квартал.

156.  Про надання гр. Сазоненко Н.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 41 квартал.

157.  Про надання гр. Козачку С.Р. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 41 квартал.

158.  Про надання гр. Лукашенко О.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 32 квартал.

159.  Про надання гр. Лобаку М.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 49-б квартал.

160.  Про надання гр. Асєєвій М.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою:  м. Сєвєродонецьк, 20 квартал.

161.  Про надання гр. Захаренко Т.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою:  м. Сєвєродонецьк, 11 квартал.

162.  Про надання гр. Ляскевичу Д.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою:  м. Сєвєродонецьк, 18 квартал.

163.  Про надання гр. Бондару Ю.Л. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою:  м. Сєвєродонецьк, 24 квартал, гараж № 260.

164.  Про надання гр. Сухановій Т.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під індивідуальний гараж, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Лисичанська, 3-б.

165.  Про надання гр. Кліменко Т.М. дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (під індивідуальні гаражі).

166.  Про надання гр. Гончаровій Н.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під сарай, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 30 квартал.

167.  Про надання гр. Колмичеку О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під комплекс будівель та споруд, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вулиця Федоренка, будинок 20-а.

168.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рудю А.В. (під компресорну станцію).

169.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачовій О.В. (під індивідуальний гараж № 182).

170.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гальченку С.Я. (для ведення садівництва).

171.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Деркач Л.І. (для ведення садівництва).

172.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сінченку О.О. (для ведення садівництва).

173.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хворостяну Д.В. (під комплекс будівель та споруд).

174.  Про надання гр. Сімоновій М.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, під господарську споруду, за адресою: м. Сєвєродонецьк, 19б квартал.

175.  Про надання ВІДДІЛУ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівлі та споруди Комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 43.

176.  Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу гр. Кіріндясовій Р.В., гр. Ішанкулову В.Ш. та гр. Гарбузу О.В. (під комплекс будівель та споруд).

177.  Про поділ земельної ділянки, за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 2а, що перебуває в оренді ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ АВТОРЕМЗАВОД» ПАТ «ЛУГАНСЬКБУДТРАНС».

Відкрити сесію доручаємо депутату Ніжельській Олені Славіївні.

Доручаємо організаційному відділу міської ради надати для розгляду проекти рішень з зазначених питань.

Депутати Сєверодонецької міської ради Грачева, Попов, Ніжельска, Лішик, Балковський, Лагунов, Шерстюк, Кузьмінов, Куниця, Ляховий, Пилипенко, Летючя.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»