Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Форум «Роль місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в процесі децентралізації»


источник: ПРООН
Шановні представники ЗМІ Донецької і Луганської областей!

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (Форум «Роль місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в процесі децентралізації», який відбудеться 15-17 листопада 2017 року у м. Святогірськ. ) має честь запросити Вас на Форум «Роль місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в процесі децентралізації», який відбудеться 15-17 листопада 2017 року у м. Святогірськ.

Форум має на меті узагальнення та поширення позитивного досвіду з питань децентралізації, насамперед шляхом висвітлення кращих практик місцевого самоврядування та успішних прикладів у напрямі розбудови громадянського суспільства в умовах реформування. Також у ході Форуму передбачається обговорення та визначення пріоритетних напрямів подальшої співпраці. У заході братимуть участь члени громадських рад, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей, представники партнерських організацій Програми з відновлення та розбудови миру в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», міжнародні та українські експерти з питань децентралізації.

Представники ЗМІ запрошуються на урочисте відкриття Форуму і прес-конференцію 15 листопада.

Вітальне слово
Віктор Мунтяну, керівник Проектного офісу ПРООН в Україні
Павло Жебрівський, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації
Представник Луганської ОВЦА-ОДА (уточнюється)
Олександр Бай, програмний аналітик ООН Жінки
Яніс Айзайлнікс, аташе, менеджер з питань регіонального, місцевого розвитку та децентралізації, Представництва Європейського Союзу в Україні
Модератор: Альона Доля, тренер-консультант міжнародних проектів і програм

Форум відбудеться у готельному комплексі «Шервуд» за адресою: м. Святогірськ, вул. Соснова,5, 15-17 листопада 2017 року.

Для представників ЗМІ передбачений трансфер з Краматорська і Сєвєродонецька 15 листопада. Деталі щодо місця зустрічі і часу відправлення повідомимо після реєстрації.

Просимо підтвердити участь і зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/9210aGw9XbGy83VH3 до 13 листопада, 12:00 або Yuliia.Samus@undp.org.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до Юлії Самусь, спеціалістки з комунікацій, тел. +38 097 1391475; Yuliia.Samus@undp.org.
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»