Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Евроинтеграция, общественные организации
версия для печати

Виборці об’єднаних громад Луганської області до перших виборів в ОТГ готові

З 21 по 23 жовтня 2017 р. об’єднаних територіальних громадах області (Красноріченська, Біловодська, Привільска та Нижнедуванська) пройшли тренінги для виборців щодо підвищення поінформованості про перші місцеві вибори в об’єднаних громадах та новий  розподіл повноважень між органами місцевої влади. 

Заходи було організовано Луганським обласним відділенням ВГО «Комітет виборців України» за підтримки підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Мета проекту: сприяння узгодженості та довіри до процесу перших місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах.

Під час заходу тренери проекту ознайомили виборців щодо: процедур перших виборів в ОТГ; повноваження глави і депутатів ради ОТГ; повноваження старости; функціонування виконавчого комітету ОТГ.

Відповіли на актуальні та гострі питання, які турбують виборців ОТГ: «Яким чином буде розподілятися бюджетні гроші в громаді?», «Хто в селі буде допомагати у підготовці документів до органів місцевого самоврядування?», «Як і хто розпоряджається спільним майном громади?», екологічні питання та інші.

Прес-служба Луганського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України»

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»