Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Надання безкоштовної правової допомога у Станично-Луганському районі не припиниться


источник: ГО «Станично – Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги»
20 грудня ГО «Станично - Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги» презентувала проект «Центр посилення правових можливостей місцевих територіальних громад Печенізького, Чугуївського районів Харківської області та Станично-Луганського району Луганської області» на 2018 рік.
Наша громадська організація з лютого 2010 року реалізувала вже 9 проектів безкоштовної інформаційно-правової допомоги. Близько шести тисяч громадян (в основному це малозабезпечені жителі району) отримали різного роду юридичну, інформаційну та психологічну допомогу у вирішенні юридичних проблем.
Всі проекти реалізуються в рамках програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
Особливо важливим є участь в реалізації програми наших колег - громадських організацій, які діють на території району: «Українська Спілка ветеранів Афганістану», «Союз Чорнобиль», «Комітет виборців України», «Станично - Луганська районна організація ветеранів України», «Районний профспілка працівників АПК», і, останнім часом, громадська організація «Народна вимога Луганщини». А також Старобільський та Сєвєродонецький місцеві центри надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Важливим інструментом в реалізації є розуміння проблеми і допомога місцевої влади. Нашими партнерами були і є РЦСССДМ, управління юстиції, управління соціального захисту населення, територіальний центр обслуговування пенсіонерів, Центральна бібліотечна система, районний центр зайнятості.
Новий проект також реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Прийом громадян буде проводитися в смт. Станиця Луганська, 10 прийомів заплановано в сільських громадах.
Загалом в Україні на базі інформаційно - правових центрів створена мережа «Мережа правового розвитку» (МПР), в яку входить і наша організація. На сайті МПР «Правовий простір» (legalspace.org) можливо отримати безкоштовну юридичну допомогу в режимі он-лайн, що дуже важливо для клієнтів, які мають доступ до мережі Інтернет.
Микола Філіппов, глова ГО «Станично – Луганський центр правової інформації та юридичної допомоги»
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»