Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

ПРЕС-РЕЛІЗ

У м. Сєвєродонецьк у п’ятницю, 26 січня, о 14:00, відбулося відкрите громадське обговорення ВГО «Комітет виборців України» щодо перебігу судової реформи. Дане громадське обговорення проводилося в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу – Олексій Свєтіков, керівник Луганського обласного відділення ВГО КВУ.

У заході взяли участь судді-спікери Луганського окружного адміністративного суду, начальник Луганського територіального управління судової адміністрації, адвокати, журналісти місцевих телеканалів, друкованих та Інтернет-видань, представники громадських організацій, активісти, лідери громадської думки, експерти, загалом 26 осіб.

Підчас громадського обговорення учасники торкнулись низки питань щодо перебігу судової реформи в Україні та в Луганській області.

Олексій Свєтіков представив аналітичний звіт «Комітету виборців України» за результатами фокус-групового дослідження, яке відбувалося у листопаді 2017 р. по всіх регіонах України.

В подальшому по черзі були розглянуті питання:

  • Впровадження електронного суду.
  • Належне фінансування судів і зарплати суддів як основа їх незалежності.
  • Нові інститути системи правосуддя: вища рада правосуддя та громадська рада доброчесності.

Спікерами з зазначених питань були Ігор Савенко, начальник Луганського територіального управління судової адміністрації, та Сергій Борзаниця, суддя-спікер Луганського окружного адміністративного суду. В обговорені питань взяли участь адвокати, журналісти, громадські діячі.

Додатково Ігор Савенко розповів про створення окружних місцевих судів та спростував чутки, що це призведе до припинення розгляду справ у судах Луганської області.

 

Прес-служба ЛОВ ВГО КВУ

 

Це громадське обговорення проводилось за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, викладені в прес-релізі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»