Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Публикуем для обсуждения проект решения, который Казаков отказался размещать на сайте горсовета

|

15 января депутат Северодонецкого городского совета Максим Попов внес в городской совет проект решения «Об увеличении стоимости питания учеников общеобразовательных учебных учреждениях города Северодонецка и учеников и воспитанников внешкольных учебных заведений в летний период». Увы, этот проект до сих пор не выставлен на официальном сайте горсовета с целью обсуждения его жителями. «СвС» публикует это проект решения. Тем более, что он построен на идеологии, которую разделяют в «СвС».

                                                                                                                              Проект

                                                    СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

                                                             СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                            ________ (позачергова) сесія

                                                                      РІШЕННЯ №_____

__                 2018 року                                                                             м. Сєвєродонецьк                                                               

 

                                               «Про збільшення вартості  харчування

                                                  учнів у загальноосвітніх навчальних

                                    закладах міста Сєвєродонецька та учнів й вихованців

                                    позашкільних навчальних закладів у літній період»

Керуючись статтями 27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання», Закону України від 28.12.2014р. №76-VІІІ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 22.11.2004р.  № 1591 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 23.03.2016 №211 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 р. № 856 «Про організацію харчування окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», Сєвєродонецька міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити з 01.02.2018 р. вартість одноразового безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька при відповідній нормі харчування, встановленій Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» на одну дитину в сумі 22,00 грн. (додаток 1)
 2. Встановити з 01.02.2018 р. вартість одноразового безкоштовного харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей у загальноосвітніх навчальних закладах, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька при відповідній нормі харчування на одну дитину віком:
  1. від 6 до 10 років - у сумі 22,00 грн.;
  2. після 10 років і старше – у сумі 24,00 грн. (додаток 1)            
 3. Встановити з 01.02.2018 р. вартість одноразового харчування вихованців груп подовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів міста Сєвєродонецька при відповідній нормі харчування, встановленій Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» на одну дитину в сумі 22,00 грн.  (додаток 2)
 4. Звільнити з 01.02.2018 р. від плати за харчування вихованців груп подовженого дня: 10% від загальної кількості вихованців ГПД – у повному обсязі (100%); 15% від загальної кількості вихованців ГПД – на половину вартості (50%).
 5. Встановити  вартість одноразового безкоштовного харчування  в таборах з денним перебуванням для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на одну дитину в сумі 46,00 грн. (додаток 3)
 6. Встановити  вартість одноразового безкоштовного харчування  учасників  міжшкільного літнього табору «Літня школа для обдарованих дітей з природничо-математичного напрямку у м. Сєвєродонецьку» на одну дитину в сумі 22,00 грн. (додаток 2)
 7. Встановити  вартість одноразового безкоштовного харчування  учасників міжшкільного літнього мовного табору « Сєвєродонецький табір лідерів» на одну дитину в сумі 22,00 грн. (додаток 2)
 8. Встановити  вартість одноразового безкоштовного харчування  учасників освітньо-виховного проекту « Мовно-фольклорний табір» для вихованців Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості на одну дитину в сумі 22,00 грн.(додаток 2)
 9. Встановити  вартість  безкоштовного харчування  учасників   Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри « Сокіл» («Джура») на добу на одну дитину в сумі 92,00 грн. (додаток 4)
 10. Міському фінансовому управлінню забезпечити фінансування видатків на безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх  та позашкільних  навчальних закладів  міста Сєвєродонецька.
 11. Дане рішення підлягає оприлюдненню.
 12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови С.В.Зарецького          

 

Мicький  голова                                                                                                                         В.В. Казаков

Підготував:     

Депутат Сєвєродонецької міської ради                                                                         М.П. Попов                                                                  

Узгоджено:

Начальник фінансового управління                                                                                М.І. Багрінцева

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я

та соціального захисту населення, освіти,

культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної

політики                                                                                                                                   С.А. Войтенко

Голова комісії з питань планування,

бюджету та фінансів                                                                                                              Р.В. Водяник

Начальник відділу з юридичних

та правових питань                                                                                                                   В.В. Рудь

Додаток 4.docx

Додаток 3.docx

Додаток 2.docx

Додаток 1.docx

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»