Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Семеро сєвєродончан - у складі Національної збірної України з кікбоксингу ISKA

Завершився відбір в Національну збірну команду України з кікбоксингу ISKA. Від Луганської області до неї увійшли семеро спортсменів Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем.

За право брати участь в змагальних розділах татамі чемпіонату Європи і в розділах рингу чемпіонату Світу ISKA, які відбудуться 1-6 травня в Києві, три дні на п’яти змагальних майданчиках у Харкові змагалися понад 670 учасників Чемпіонату України з кікбоксингу ISKA.

Тринадцять учасників, відряджених Управлінням молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, завоювали 13 перших, 10 других і 13 третіх місць.

Трикратними чемпіонами України стали 12-річний Ростислав Середа та 13-річна Софія Цилік. Дворазовими - 12-річний Артур Покровський та 14-річні Ілля Косаренко і Віталій Стьопкін. Чемпіоном України серед дорослих вперше став Артур Чернов, який зустрів у рингу своє 18-річчя.

Дворазовими срібними призерами стали 9-річний Ярослав Березовський та 12-річний Артем Почтарьов. Вперше заробив свою срібну медаль 10-річний Руслан Севостьянов.

З бронзовими нагородами повернулися додому 11-річний Тимофій Галюта, а також 12-річні Владислав Пегушин, Назар Дорожко і Олександр Назаренко.

У ці ж дні в Харкові відбувся і Чемпіонат України серед студентів з кікбоксингу WPKA. І тут Артур Чернов, студент Кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, завоював ще дві золоті та дві бронзові медалі.

А.Ю. Сербін, керівник представництва
Федерації кікбоксингу України "ІСКА" в Луганській області,
Заслужений тренер України з кікбоксингу
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»