Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

15 депутатів не проголосували в травні жодного разу

П’ятнадцять народних депутатів не проголосували в травні жодного разу. Всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань, на яких було проведено 462 голосування.

Серед депутатів, які не проголосували жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»): Вадим Рабінович і Юхим Звягільський («Опозиційний блок»), Євгеній Мураєв, Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Костянтин Жеваго, Сергій Мельничук (позафракційні), Петро Сабашук, Віталій Чепинога (БПП), Денис Дзензерський (НФ).

Вказані депутати офіційно пропустили голосування ВР з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження. Окремі з них були присутні в Раді на момент голосувань, однак участі в них не брали. Так, Вадим Рабінович та Юхим Звягільський були письмово зареєстровані на чотирьох засіданнях ВР, Костянтин Жеваго – двох, Віталій Чепинога – семи.

Також жодного разу в травні не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін («Опозиційний блок»), Сергій Клюєв (позафракційний) та Олександр Онищенко (позафракційний). Не голосували також В’ячеслав Константіновський, який написав заяву про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них є низка відомих прізвищ. Так, Віталій Хомутиннік проголосував лише 11 разів, Роман Зварич – 15, Сергій Ківалов – 22, Олесь Довгий – 30, Наталія Королевська – 39, Олександр Вілкул – 40 із 462.

«У травні 71 народний депутат пропустили 90% голосувань Ради. Це вдвічі більше, ніж у квітні і загалом є найгіршим показником із січня 2018 року, коли майже не голосували 127 нардепів. Також цікаво, що частина політиків вже офіційно оформили відпустки. Попри це травень був відносно продуктивним місяцем у роботі ВР. Загалом було прийнято понад двадцять законодавчих актів, серед яких закон про трансплантацію органів. Також у першому читанні було прийнято скандальний законопроект щодо заборони пальмової олії та розблоковано діяльності Держбюро розслідувань», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Інформація в рамках проекту "Дослівно".

Прес-служба ВГО «КВУ»

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

2018.05.29 | Антон
Да все они тунеядцы и прогульщики, лучше сайт Верховной рады не смотреть. В мае т.г. состоялось 462 голосования, Иоффе Ю.Я. проголосовал лишь 98раз (21%), Дунаев - 32 раза (7%), Бойко Ю.А. - 28 раз (6%), Шахов С.В - 69 раз (15%). Не лучше статистика и по прогулам. Возникает вопрос: Зачем нам нужны такие избранники???


2018.05.30 | Svetikov
Данные по "прогулам" совсем другие, см. http://svsever.lg.ua/2018/03/naskolko_dobrosovestno_rabotayut_deputaty_mazhoritarschiki_ot_luganskoj_oblasti_. Вообще-то нужно понимать, что в ВР присутствовать, но не голосовать - это способ голосовать против, не персонифицируя выбор на авторов законопроекта. Которые, понятно, обижаются на коллег, которые голосуют против подготовленного ими законопроекта. А депутат - это не машина для голосования, он должен голосовать по совести и своего понятия о том, что есть правильно. А не все одобрямс. Тем более, депутат оппозиционный. Который по определению оппонирует власти. Так что приводить данные, кто сколько раз не принял участие в голосовании - это манипуляция в пользу действующего Президента и его партии. Другое дело, присутствие на сессиях - отсутствие депутата в сессионном зале, независмо от того, провластный он или оппозиционный - это точно недобросовестность.


Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»