Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Чемпіонати Європи і Світу з кікбоксингу ISKA: 10 золотих, 3 срібних і 1 бронзова медалі - у сєвєродончан!

На шість днів європейською та світовою столицею кікбоксингу стало на початку травня 2018 року місто Київ. Тут, на трьох рингах і чотирьох татамі, розміщених в Міжнародному виставковому центрі, що на Лівобережній, відбулися Чемпіонат Європи (татамі-стайл) і Чемпіонат Світу (ринг-стайл) з кікбоксингу версії ISKA.

Грандіозні чемпіонати були організовані керівництвом Федерації кікбоксингу України «ISKA» під керівництвом Корі Шеффера, президента Міжнародної федерації ISKA (США), Пола Хеннесі, президента Європейської федерації ISKA (Великобританія) і Ігоря Жданова, керівника Міністерства молоді та спорту України.

У змаганнях взяли участь 841 спортсмен з 34 країн світу - України, США, Китаю, Англії, Німеччини, Франції, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, Казахстану, Вірменії, Ірану, Азербайджану, Монголії, Польщі, Панами і багатьох інших.

Для участі в обох чемпіонатах від Луганської області до Національної збірної команди України увійшли сім спортсменів з Сєвєродонецька і всі вони стали призерами.
Загальний підсумок Луганської обласної збірної - десять золотих, три срібних і одна бронзова медаль!

Чемпіоном Світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих в розділі «Фул-контакт» став 18-річний Майстер Спорту України Артур Чернов.

Інші призові місця сєвєродончан були завойовані на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу ISKA.

Три європейські золоті медалі ISKA - у 13-річної Софії Цилік. По два золота - у дорослого спортсмена Артура Чернова та 15-річного юніора Іллі Косаренко. З однією золотою медаллю - 12-річні кадети Артур Покровський і Ростислав Середа. Три срібні медалі Чемпіонату Європи ISKA - у 15-річного юніора Віталія Стьопкіна. Одна бронзова - у 12-річного кадета Артема Почтарьова.

Про зростання результативності спортсменів Луганської збірної, які тренуються в Школі гун-фу «Дракон і Тигр», переконливо говорить і кількість зароблених медалей, і їх співвідношення різної проби - 10: 3: 1, а також і той факт, що свою сорок одну золоту медаль Європи і Світу цей колектив заслужив за двадцятирічний період роботи, з 1998 по 2017 рік. А сьогоднішні десять золотих медалей - за один, поточний 2018-й.

Всі перемоги наших спортсменів були переконливими і видовищними. Але найбільш резонансною перемогою чемпіонату Європи став підсумок поєдинку Артура Чернова з Рабіа Асіда, чорношкірим дорослим спортсменом з Тунісу. Цей бій завершився на 25-й секунді нокаутом від удару ноги.

Луганське обласне відділення Федерації кікбоксингу України «ISKA» і батьківський комітет обласної команди дякують Управлінню молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації за фінансову допомогу в організації нашої успішної участі в міжнародних змаганнях.

А.Ю. Сербін, керівник
Луганського обласного відділення Федерації кікбоксингу України «ISKA»,
Заслужений тренер України з кікбоксингу
На фото - команда Луганщини; Артур Чернов у захваті!
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»