Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Разное
версия для печати

У школах Луганщини святкують перемогу у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді


источник: освітній проект «На Урок»
Квітень став місяцем інтелектуальних випробувань для школярів Луганщини, які долучилися до участі у масштабному інтелектуальному змаганні — I Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок».

Організатор олімпіади — освітній проект «На Урок». Завдяки оригінальності формату змагання, їм вдалося залучити до участі понад 257 000 українських школярів. Серед учасників та переможців опинилися і учні навчальних закладів Луганська та області.

Для участі в олімпіаді потрібно було, аби вчитель зареєструвався на сайті, створив заявку на участь та вказав імена своїх учнів, щоб отримати паролі доступу.

Отримавши паролі, учні мали змогу зайти до особистого кабінету на сайті, де для них були підготовлені інтерактивні завдання з обраного предмету. Олімпіада проходила дистанційно, кожен міг розв’язувати завдання в шкільному кабінеті інформатики, або ж удома.

Щоб уникнути списування, організатори розробили систему захисту. Якщо під час розв’язування завдань, учасник відкривав сторонній сайт чи будь-яку програму на комп’ютері, він втрачав бали. Про це учасників попередили безпосередньо перед початком олімпіади.

Загалом, до участі в олімпіаді приєдналося понад 257 000 школярів, серед переможців — 19 учнів з Луганської області, з яких 5 потрапили до всеукраїнського рейтингу!

Гордість Луганщини:
1 місце
Біологія — Cемикоз Максим, учень 10 класу, Біловодська гімназія, Біловодський район
Українська мова та література — Єрмола Максим, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія", Сватівський район

2 місце
Українська мова та література — Кучугура Альона, учениця 8 класу, Сватівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Сватівський район

3 місце
Інформатика — Бережна Вікторія, учениця 7 класу, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія", Сватівський район
Інформатика — Лукіна Альбіна, учениця 9 класу, КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія", Сватівський район

Переможці отримали дипломи від організаторів та бонуси від партнерів.

Детальну інфографіку з результатами I Всеукраїнської олімпіади «На Урок» можна переглянути за посиланням: https://naurok.com.ua/olimpiada/result
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»