Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Евроинтеграция, общественные организации
версия для печати

Прес-конференція ВГО КВУ у Костянтинівці

У м. Костянтинівка, у середу, 12 липня, о 16:00, відбулася прес-конференція ВГО «Комітет виборців України», присвячена інформаційній кампанії інформування громадян щодо основних аспектів судової реформи. Дана прес-конференція проводилася в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», що виконує ВГО «Комітет виборців України» в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Модератор заходу – Володимир Березін, представник ВГО КВУ в Краматорську.

У заході взяли участь правники,  активісти, лідери громадської думки, експерти, представники ЗМІ та громадських організацій.

Підчас заходу учасники обговорили низку питань проведення кампанії інформування громадян щодо основних нововведень судової реформи як в Україні, так і Донеччині.

Володимир Березін представив просвітницьку продукцію, яка буде використовуватись в інформаційній кампанії щодо основних аспектів судової реформи та анонсував низку заходів для журналістів, які будуть проведені в ході кампанії.

 

Ця прес-конференція проводилось за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, викладені в прес-релізі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»