Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Чи є зрадником України Слєсарєв?

На початку серпня редакція газети «Третій сектор» звернулася з запитом про надання інформації, сьогодні редакція нарешті отримала відповідь. З іншої інстанції ніж та, до якої зверталися. В «СвС» вважають, що і запит, і відповідь, варті того, щоб їх оприлюднити. В порядку виключення, робимо це мовою оригіналів.

 

Запит

Редакція газети «Третій сектор» здійснює журналістське розслідування з метою з’ясувати, чи є належними дії правоохоронних органів щодо захисту державної таємниці та забезпечення безпеки держави в умовах збройного конфлікту, що триває.

Редакція має офіційно не підтверджену інформацію, що мешканець міста Кадієвка Едуард Вікторович Слєсарєв, ************* р.н., є начальником Стахановського УГРО «МВС ЛНР».

У той же час у нас є перевірена інформація, що Едуард Вікторович Слєсарєв,  7 травня 1966 р.н., є батьком Слєсарєва Ігора Едуардовича, ************** р.н., що наразі працює першим заступником міського голови Сєвєродонецька. Ця обставина підтверджується відомостями, що містяться в профілі Едуарда Вікторовича Слєсарєва в забороненому в Україні сайті «Однокласники» - https://ok.ru/profile/581958998065. Про антиукраїнські погляди Слєсарєва-батька можна зробити висновок з матеріалів, які він оприлюднює у своєму профілі.

Профіль в «Однокрасниках» https://ok.ru/profile/62757780921 має також Слєсарєв Ігор Едуардович, останній запис у ньому він зробив 28.01.2018р., а переглядає профіль і зараз. Це при тому, що цей російський сайт був заборонений в Україні ще 17 травня 2017 року, а Слєсарєв увесь час після заборони був державним службовцем чи службовцем органу місцевого самоврядування. Слєсарєв Ігор Едуардович досі користується й іншим забороненим в Україні російським сайтом ВКонтакті, профіль https://vk.com/id10716879.

З перегляду зазначених профілів в соціальних мережах стає зрозумілим, що між Слєсарєвими батьком - членом  терористичного угрупування ЛНР, та сином, першим заступником міського голови Сєвєродонецька, відбувається комунікація. Що викликає певне занепокоєння, оскільки Слєсарєв Ігор Едуардович за службовими повноваженнями має третій рівень допуску до держтаємниці. Більш того, він є головою призовної комісії при сєверодонецькому військоматі, тож має доступ до особистих справ призовників з міста. Нарешті він є заступником начальника територіальної оборони міста Сєвєродонецька, тож потенційно може сприяти супротивнику у випадку наступу на місто.

У зв’язку з зазначеним, з метою належної перевірки викладеної інформації перед її оприлюдненням,  прошу в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації», надати редакції інформацію:

Чи відповідає дійсності інформація, що батько першого заступника міського голови Сєвєродонецька Ігоря Слєсарєва є державним зрадником і членом терористичної організації ЛНР, та чи перевірялась ця інформація перед призначенням Ігоря Слєсарєва на посаду першого заступника міського голови, з доступом до інформації з грифом «таємно»?

 

Відповідь:

На Ваш запит повідомляємо, що громадянину України Слєсарєву Едуарду Вікторовичу, ************** р.н., не оголошено про підозру у вчинені злочину та він не є засудженим за державну зраду. Разом з тим, слідчому відділу 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях зазначена особа відома, та стосовно неї здійснюються відповідні процесуальні дії на предмет її причетності до представників незаконних збройних формувань «Луганської народної республіки».

Стосовно Слєсарєва Ігора Едуардовича, посада якого передбачає допуск до державної таємниці, 3 управлінням ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях проведений повний комплекс перевірочних заходів на предмет надання допуску до державної таємниці, відповідно до ст.. 24 Закону України «Про державну таємницю». У ході вказаної перевірки підстав для ненадання Слєсарєву І.Е. допуску до державної таємниці не виявлено.

Звертаємо Вашу увагу, що наявність у особи підозри чи притягання її до кримінальної відповідальності, згідно чинного законодавства України, не може обмежувати конституційні права та свободи іншої особи, не залежно від ступеню родинних зв’язків між ними.  

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»