Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Выборы
версия для печати

Тренінги для працівників органів Державного реєстру виборців на тему "Взаємодія органів ДРВ та виборчих комісій"

Протягом 17 – 28 вересня в Україні відбудуться тренінги для працівників органів Державного реєстру виборців на тему "Взаємодія органів ДРВ та виборчих комісій", які організовуються Центром управління навчанням учасників виборчих процесів у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізуються Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).
Тренінги проводять фахівці, які пройшли відповідне навчання у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії.
Протягом навчання розглядаються такі питання як система та повноваження органів ДРВ і виборчих комісій та напрямки і механізми їх взаємодії під час різних видів виборів на кожному з етапів виборчого процесу. Особлива увага приділяється особливостям передачі інформації до ЦВК під час підготовки та проведення місцевих виборів. Наприкінці тренінгу відбувається моделювання голосування, під час якого учасники детально ознайомлюються з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.
Зазначені заходи організовані за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги (UKAID).
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»