Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Депутаты хотят через регламент устранить монополию шаховцев на промывание мозгов северодончанам на официальном сайте горсовета

На официальном сайте Северодонецкого городского совета опубликован проект решения о внесении изменений в раздел 12 Регламента Северодонецкого городского совета VII созыва – «в связи с систематическим размещением на сайте информации, дискредитирующей городской совет и его депутатов». Публикует текст проекта решения:

У зв’язку з тенденційною, а часом й перекрученою подачею відділом внутрішньої політики інформації про діяльність міської ради, депутатів міської ради, систематичним розміщенням на сайті інформації, що дискредитує міську раду і її депутатів, з метою захисту права депутатів на інформування виборців про свою діяльність, керуючись пунктом четвертим частини першої статті 11 Закону України «Про статус депутатів міської ради», відповідно до пункту першого частини першої статті 26 закону України «Про місцеве самоврядування в України», Сєвєродонецька міська рада

ВИРІШИЛА:

1.      Внести зміни до розділу 12 Регламенту Сєвєродонецької міської ради VII скликання, а саме:

1.1. Доповнити розділ статтею 12.6. : Заяви депутатських фракцій, підписані головою фракції, подаються і невідкладно реєструються в організаційному відділі, і оприлюднюються в розділі новини офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради не пізніше наступного дня після реєстрації.

1.2. Доповнити розділ статтею 12.7. : У випадку розміщення на офіційному сайті негативної інформації, що стосується депутатської фракції, депутатської групи чи окремого депутата, останні мають невідкладне право розмістити у тому ж розділі сайту спростування чи пояснення. Таке спростування чи пояснення подається безпосередньо до відділу внутрішньої політики і підлягає розміщенню не пізніше наступного дня, відповідальність за таке розміщення  несе відділ внуртішньої політики та зв’язку з громадськістю.

2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію Сєвєродонецької міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»