Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Депутаты требуют проведения заседания чрезвычайной комиссии. Испугались «базара» Шахова?

Три депутатские фракции Северодонецкого городского совета обратились к исполняющему обязанности городского головы Инне Фесенко с требованием незамедлительно провести заседание комиссии по чрезвычайным ситуациям. Депутаты обеспокоены информацией, которую 16 октября во время 52-й сессии городского совета распространил народный депутат Сергей Шахов о том, что коммунальное предприятие «Северодонецктеплокоммунэнерго» якобы готовится не пускать тепло в дома и заморозить город в зимнее время. Текст обращения:

16 жовтня 2018р. на 52-й сесії міської ради Народний депутат України С.Шахов  зробив  заяву  про відому йому інформацію щодо  підготовки комунальним підприємством  «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»  не  запустити тепло в будинки, намір повторити у місті трагедію з теплом як у Алчевські та можливо заморозить місто в зимовий період. З таких висновків   цього ж дня був звільнений з посади директор підприємства, але головне не визначено - яке реальне становище з готовності до пуску тепла та чи не є навмисними  дії  щодо звільнення  Гавриленка А.А.,керівника  підприємства на передодні   пуску тепла .

В зв’язку з цим, як міра реагування,  вимагаємо невідкладно скликати міську комісію з надзвичайних ситуацій  та за участю голів постійних комісій міської ради, депутатів заслухати звіти  керівника зазначеного підприємства, відповідних  служб міськвиконкому і заступника міського голови для прийняття  рішення по суті.

Пропонуємо це  засідання ТБтаНС  скликати 19.10.2018р. об 11.00год. у залі засідань Сєвєродонецької міської ради та запросити ЗМІ.

Звернення просимо опублікувати на головній сторінці офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради сьогодні, 18 жовтня 2018р.

Голова фракції «БПП»                                                                               В.П. Ткачук

Голова фракції «Опоблок»                                                                                     С.П. Куниця

Голова фракції «Наш край»                                             Ю.В.Проскурова

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»