Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Фракция «Оппоблока» инициирует проведение внеочередной сессии для выделения средств ОСМД

1 октября 13 депутатов Северодонецкого городского совета, входящих во фракцию партии «Оппозиционный блок», подали на имя городского головы предложение о созыве внеочередной сессии горсовета. С единственным вопросом – о финансировании из городского бюджета проектов благоустройства, поданных в горсовет объединениями совладельцев многоквартирных домов. «СвС» публикует текст этого предложения:

Рішенням Сєвєродонецької міської ради від 11.12.2017 року №2094 затверджено міську цільову «Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018 - 2019 роки», якою передбачено виділення фінансування у сумі 7 млн. грн. на підтримку ОСББ. Відповідно до розділу 5 Програми, рішення про співфінансування проектів ОСББ за цією програмою приймається міською радою за результатами конкурсу.

Рішенням Сєвєродонецької міської ради від 17.04.2018 року №2525 затверджено склад конкурсної комісії з відбору та затвердженню проектів на фінансування заходів Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки.

25.04.2018 року проведено перше засідання цієї конкурсної комісії, на яку було подано 61 мікропроект ОСББ на загальну суму 14552329,74 грн.

В подальшому конкурсна комісія не збиралася, і де-факто припинила свою діяльність по причині блокування її роботи головою комісії Ігорем Слєсарєвим.

Вважаємо, що виділення коштів за цією програмою є нагальним і невідкладним, оскільки ОСББ завершують роботи з підготовки до опалювального сезону.

У зв’язку з цими обставинами, відповідно до частини сьомої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропонуємо скликати 15 жовтня, на 13 годину LII позачергову сесію з двома питаннями порядку денного:

  1. Про звіт конкурсної комісії з відбору та затвердженню проектів на фінансування заходів Міської цільової Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки.
  2. Про фінансування з міського бюджету проектів, які реалізуються за рахунок ОСББ та міського бюджету, за Програмою сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018 - 2019 роки.

Звертаємо увагу міського голови, що в законодавстві відсутні будь-які обмеження щодо права депутатів міської ради ініціювати скликання позачергової сесії, у тому числі на підставі незавершеності попередньої сесії, а також на обов’язку міського голови керуватися частиною другою статті 19 Конституції України.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»