Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Из Фейсбука: о 8-м маршруте троллейбуса

Сергей Сериков и Александр Подоляка высказали интересное мнение о последствиях введения троллейбусного маршрута №8. По их мнению, сейчас в СТрУ на два основных направления (1-й и 5-й маршруты по Курчатова, Химиков и 6-й маршрут по Гвардейскому) выходят 22 троллейбуса, и интервал составляет 20-25 минут.  Если появится еще одно направление (8-й маршрут по Центральному), то выходить на линию будут все те же 22 троллейбуса.  И их (троллейбусов) станет меньше на двух сегодняшних направлениях. А это значит, что, к примеру, интервал на единице-пятерке возрастет до 30-35 минут. Вполне разумное суждение, не правда ли. От себя добавим, что при этом существенно сократиться и количество платных пассажиров, которых будут перевозить троллейбусы на существующих сегодня линиях. Ведь количество маршруток на этих линиях не уменьшится, а кому захочется долго ждать троллейбуса. Пусть даже он дешевле?

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

2018.10.20 | Геннадій
А не подумали як вийти з такої ситуації. Є пропозиція, і я впевнений що її підтримає більшість мешканців нашого міста. Все дуже просто. Треба декілька місяців не платити премії дармоїдам з міськвиконкому, заборонити безглузді відрядження по обміну досвідом і зекономлених коштів вистачить на ремонт 2-3 тролейбусів які вийдуть на новий маршрут. А блокують рішення з відкриття маршруту з одною метою-це впаде пасажиропотік на 110 маршруті. Здогадайтеся з одного разу хто господар цього маршруту. Зразу відпадає питання, кому це вигідно. А колі більш серйозно, то невже місцевій бюджет не витримає затрат на ремонт 2-3 тролейбусів?


2018.10.20 | Геннадій
І в відповідь Сєрікову і Подоляка, ви обоє мабуть дуже давно користувались тролейбусом. Інтервал руху наразі 1 і 5 марщрутів ніяк не 20-25 хв., а всього 5-10. Да 5-й маршрут приблизно 15-20 хв. Користуюся проїздом в тролейбусі два рази кожного дня, з 7 до 8 години зранку, і з 17 до 19 ввечері. Не треба вводити людей в оману, тим більше в такому простому питанні.


2018.10.21 | Виктор
блин, украинский

свернуть ветку

2018.10.21 | Геннадій
А ти що нерозумієш українську мову? Тоді для тебе перекладач Google.


2018.10.23 | Виктор
90% населения говорят на русском, а вы пишите, пишите
и юзайте гугл, как раз
хотя разве в гугле норм украинский? его ж туда никто не забивал

свернуть ветку

2018.10.26 | Геннадій
Є така приказка. Можеш знати і розуміти десять і більше мов, але російську знати повинен. Питання для чого? Відповідь- а на якій мові крім російської мона висловити почуття коли тобі на ногу впало щось тяжке, або ти спіткнувся в непідходящому иісці. А що до того що у вас 90% розмовляють російською, вибачте, але у вас така російська як у мене китайська.


2018.10.26 | й мере в э
Я думаю, что вряд ли решение проблемы 8-го маршрута зависит от того, на каком языке ее решать. Предлагаю окончить "лингвистический" спор по крайне мере в комментариях под заметкой, которая касается троллейбусного движения.


Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»