Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Северодонецкий городской совет обратился за помощью к Виталию Курило. "Самопоміч" была против

На внеочередной 52-й сессии Северодонецкого городского совета депутаты приняли обращение к народному депутату Виталию Курило с просьбой ускорить принятия Кабмином распоряжения о внесении изменений в перспективный план территорий громад Луганской области. За проголосовали 25 из 29 присутствовавших депутатов, против проголосовала депутат Нижельская, присутствовали, но не голосовали три других депутата из команды «Самопомочі» - Попов, Балковский, Сафронова. Заметим, что обращение к Курило голосовалось в присутствии депутата Сергея Шахова. Тому столь важную для города миссию депутаты не доверили?

Приводим текст обращения на языке оригинала:

Шановний Віталіє Семеновичу!

Сєвєродонецьк тривалий час потерпає від відсутності території для подальшого розвитку міста. Через те, що місто та селища і села (Борівське, Воронове, Мєтьолкіно, Боброве, Осколонівка, Павлоград, Синецький), що входять до його складу, оточені землями Попаснянського району, є анклавами, що не  межують між собою. Через що у міста відсутня можливість подальшого житлового будівництва, розвитку комунального господарства, належного надання соціальних послуг жителям як міста, так належних селищ та сіл - зараз територія сусіднього району починається в 50 метрах від сєверодонецьких багатоповерхівок.

Адміністративна реформа, яка відбувається в України у формі децентралізації, надає місту шанс вирішити цю важливу для міста проблему шляхом приєднання до Сєвєродонецка територіальної громади Мирної Долини. У цьому випадку  уся об’єднана громада буде територіально безперервною, а мешканці Мирної Долини будуть мати соціальні послуги такої ж якості, як мешканці обласного центру.

Враховуючи ці обставини, голова Луганської обласної державної адміністрації розпорядженням від 02 жовтня 2018 р. №723 «Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад Луганської області»  пропонує внести до перспективного плану формування територій громад Луганської області, затвердженого розпорядженням КМУ від 5 серпня 2015 р. № 833 «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Луганської області» зміни, згідно яких Мирна Долина відноситься до Сєвєродонецької об’єднаної громади.

Сєвєродонецька міська рада зацікавлена, щоб такі зміни були внесені до розпорядження КМУ якомога швидше, бо це надасть можливість працювати над створенням Сєвєродонецької об’єднаної громади шляхом приєднання Мирнодолинської селищної громади – відповідно до частини першої статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Тож просимо, Вас, шановний Віталіє Семеновичу, сприяти у скорішому прийняті Кабінетом Міністрів України розпорядження щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Луганської області.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»