Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Официально: публикуем решения 54-й сессии Северодонецкого городского совета

На прошедшем 21 ноября первом пленарном заседании 54-й сессии Северодонецкого городского совета депутаты приняли решение произвести официальное опубликование решений сессии на сайте «Сегодня в Северодонецке». В «СвС» получены копии этих решений, и мы их публикуем. Обращаем внимание северодончан, что в законодательстве Украины нет норм, устанавливающих, в каком издании должны публиковаться решения городского совета,  а в соответствии с частью пятой статьи 59 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине» акти органів місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію. Поэтому решение  О внесении изменений в бюджет 2018 вступает в силу с сегодняшнего дня. Другие решения, принятые на первом пленарном заседании 54-й сессии городского совета являются актами индивидуального действия, они вступили в силу 21 ноября, после принятия их путем голосования.

Опубликование решений сессии на нашем сайте не отменяет предусмотренной частью пятой статьи 15 Закона Украины «О доступе к публичной информации» обязанности разместить их в течении пяти дней после принятия на сайте городского совета, персональную ответственность за это несет городской голова.

Скачать решения Северодонецкого городского совета

Про розпуск виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання, припинення повноважень та звільнення заступників міського голови, керуючого справами виконкому та затвердження заступників міського голови, керуючого справами виконкому

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

Про скасування рішення Сєвєродонецької міської ради від 25 вересня 2018р №2963 «Про продаж пакету простих іменних акцій ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня».

Про внесення змін до рішення 51-ї (позачергової) сесії міської ради від 25.09.2018р. №2917 «Про передачу майна з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецьк Луганської області у державну власність до сфери управління Міністерства оборони України.

Про монетизацію пільг з оплати проїзду  усіма видами транспорту загального користування на міських маршрутах

Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Марініч Е.Ю.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

2018.11.23 | Геннадій
Пане Свєтіков, звертаюсь до Вас за поясненням такої правової колізії. Влітку, я не пам’ятаю дату Ви звернули увагу на те, що міським головою при проведенні сесії був порушений регламент. Він призначив та розпочав сесію не закривши попередню і таким чином рішення які будуть прийняті на такій сесії є не законні. Я був присутній 21.11.2018 при проведенні 53, 54 сесії, якщо цей шабаш можна назвати сесіями. Я зараз не аналізую хто правий, а хто винний, але. Наскільки я поняв 53-тя сесія не була закрита, то виходить що 54-та проводилася з порушенням регламенту і не має юридичної сили? І ще як можна пояснити що заступників міського голови, до речі які були там випадковими людьми, звільнили, а пан Прядка який відповідає за комунальне господарство залишився, це мабуть знову партійні квоти.


2018.11.24 | Svetikov
Пане Генадіє, я таке не казав і не писав. В законодавстві відсутні норми, через які неможливо провести сесію через незавершеність попередньої. Таку правову "новацію" придумав спеціально для Сєвєродонецька пан Слєсарєв - щоб перешкоджати депутатам у праві скликати сесію відповідно до частин 7, 9, 11 статті 46 Закону "Про місцеве самоврядування". Проте дійсно є ненормальним, коли розпочаті сесії не завешуються на протязі тривалого часу - це свідчить про недобросовісну роботу міського голови. До компетенції якого входить скликання сесій.


Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»