Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Заява депутатів Сєвєродонецької міськради щодо відсутності опалення

До депутатів Сєвєродонецкої міської ради надходять численні звернення від виборців, що проживають у старих районах міста, і які потерпають від холоду в квартирах, які обурені відміною занять у шкільних навчальних закладах та неможливістю відвести дітей у дитячі садки та позашкільні заклади.

Те, що з включенням в роботу державного підприємства «Сєвєродонецька ТЄЦ» на початку опалювального сезону виникнуть проблеми, було легко прогнозовано. І через борги, які має підприємство, і через невизначений його статус у зв’язку з процедурою банкрутства і одночасної приватизації. Проте міська влада, мабуть що занадто заклопотана роздачею цукру від «Нашого краю», не зробила жодних намагань втрутитись в ситуацію, забезпечити своєчасне включення опалення.

Обурює людей також відсутність інформації — жоден з керівників міста не захотів проінформувати мешканців, що відбувається з опаленням і чого чекати?

Фракція партії «Оппозиційний блок» в Сєвєродонецькій міській раді цілком поділяє обурення своїх виборців і розцінює те, що відбувається, як результатом вкрай безвідповідального ставлення до виконання своїх обов’язків як міського голови Валентина Казакова, так і його заступників з виконавчої роботи.

Вимагаємо невідкладно надати жителям міста вичерпну інформацію, коли в Сєвєродонецьку нарешті буде включене опалення. А також притягнути до відповідальності службових осіб виконавчих органів міської ради, винних у зриві початку опалювального сезону.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»