Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Власть и политика
версия для печати

Предлагаем для обсуждения проект решения городского совета о прекращении полномочий городского головы

проект

СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МIСЬКА РАДА                 

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

_______________________(          ) сесія

РIШЕННЯ  №

«__» ___________ 2018   року

м. Сєвєродонецьк

Про дострокове припинення повноважень

міського голови Казакова В.В.

            У зв’язку з систематичним  порушенням законів України, зокрема ігноруванням обов’язкових для виконання міським головою чинних рішень Сєвєродонецької міської ради №№ 2964, 2971, 2973, 2974, 2975, 2977, 2978, 2980, 2981, 2982, що призвело до важких для міста наслідків - зриву програми ремонтів у будинках ОСМД, загрози знищення майна Льодового палацу спорту, не надання передбачених міським бюджетом коштів для фінансування важливих для міста заходів, у зв’язку з порушенням вимог бюджетного кодексу, що призвело до перевитрат коштів на оплату праці працівникам місцевого самоврядування і відсутності фінансів для виплати зарплат у листопаді та грудні,  у зв’язку з численними порушеннями прав і свобод громадян, зокрема фактами звільнення з роботи депутатів через те, що вони голосували не так, як вимагав від них міських голова, з порушенням частини третьої статті 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», через неналежне здійснення повноважень міського голови, що призвело зокрема до припинення руху електротранспорту, несвоєчасного початку опалювального сезону, незаконного позбавлення пенсіонерів права на пільговий проїзд в міських тролейбусах, не виконаний у 2018 році ремонт міських доріг, через систематичне перешкоджання роботі органу місцевого самоврядування та свідомий розвал системи місцевого самоврядування у Сєвєродонецьку, зокрема шляхом видання розпорядження №340, яким міська рада позбавлена можливості приймати будь-які самостійні рішення, керуючись частиною третьою статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Сєвєродонецька міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Шляхом таємного голосування припинити повноваження сєвєродонецького міського голови В.В.Казакова з  «__» грудня 2018р.
  2. Доручити юридичному відділу у випадку подачі колишнім міським головою Казаковим В.В. позову про поновлення на службі подати зустрічні позови про визнання неправомірним розпорядження №340 та про визнання протиправною бездіяльністю не виконання  Казаковим рішень Сєвєродонецької міської ради №№ 2964, 2971, 2973, 2974, 2975, 2977, 2978, 2980, 2981, 2982, що призвело до суттєвої шкоди інтересам міста та правам сєвєродончан.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію Сєвєродонецької міської ради з питань законності, депутатської діяльності, етики.

 

     

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»