Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Уклін чуйним людям

Шановні небайдужі люди!

Колектив ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» висловлює щиру вдячність всім, кого стурбувала доля учня ІІ курсу навчальної групи автослюсарів-водіїв нашого ВПУ Єгора Чернецького. На новорічні свята в їхній родинній хаті у прифронтовому селищі Станиця Луганська сталася пожежа. Єгор, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, героїчно врятував від вогню дідуся-інваліда. При цьому він сам сильно постраждав, отримав опіки двох третин тіла.

Це лихо схвилювало багатьох людей. Разом ми боролися за життя 16-річного хлопця. Все можливе зробили харківські лікарі, медсестри. На наш заклик, звернення в соцмережах, повідомлення ЗМІ на рахунок мами Єгора від його товаришів, учнівських, педагогічних, інших колективів, земляків, волонтерів, мешканців різних куточків України перераховувалася фінансова допомога.

Дуже вдячні адміністрації та колективам

Департаменту фінансів Луганської облдержадміністрації,

НМЦ профтехосвіти у Луганській обл.,

ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ»

Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою,

Відокремлених підрозділів «Регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» в м. Щастя, Рубіжне, Старобільськ,

Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею,

Привольнянського професійного ліцею, та всім, хто відгукнувся і не залишився байдужим.

Лікування дає позитивні наслідки. Воно продовжується, але надії на одужання зміцніли. Попереду ще операції, тривала реабілітація, які теж коштують дорого. До того ж родина (Єгора виховує одна мати) втратила житло. Тому й подальша посильна благодійна допомога дуже згодиться. Спрямувати її краще матері Єгора: Чернецька Галина Володимирівна, картка «Приватбанку» 4149 4991 1190 5079

(з поміткою «На лікування Чернецького Єгора»).

Сам Єгор знає про турботу, котру виявили до нього чуйні люди, що сприйняли його біду як свою. Він хотів би, одужавши, подякувати кожного особисто. А поки ще раз прийміть нашу велику вдячність та уклін за людяність й побажання всім міцного здоров’я.

З повагою, від імені колективу

Директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Ю.К.КУЗЬМІНОВ

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»