Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Прес-анонс Комітету виборців України у Луганській області

Прес-анонс

Комітет виборців України у Луганській області
 

05 червня, в м. Сєвєродонецьк, о 15 годині,  за адресою вул. Федоренко, 11, бізнес-центр «Green town», відбудеться круглий стіл «Фактор російської пропаганди та дезінформації під час виборчої кампанії в Україні та її вплив на президентські і майбутні парламентські вибори»

Комітет виборців України (КВУ) та Офіс Шотландської національної партії Вестмінстерської фундації за демократію (ШНП ВФД) раді запросити Вас на круглий стіл з обговорення питань виявлення та протидії дезінформації з боку Росії у виборчий період.

Ми прагнемо сприяти налагодженню діалогу між регіональними представництвами КВУ,  депутатами України різних рівнів, представниками ЗМІ та громадянського суспільства, що міг би сприяти напрацюванню рекомендацій для виборців з розпізнання й уникнення впливу дезінформації під час майбутніх виборів.


На круглому столі будуть розглянуті наступні питання можливих загроз проведенню демократичних, чесних виборів президента України в Луганській області:
 

  • Криміногенна ситуація у регіоні;
  • Функціонування філій російських банків як можливого джерела необлікованої готівки (велика кількість купюр великого номіналу, які з’являються в обігу);
  • Інтенсивність впливу російських медіа (згадки про ситуацію у конкретному регіоні);
  • Ситуація навколо транзиту парафій з УПЦ МП до Православної церкви України;
  • Наявність та інтенсивність дій проросійських громадських організацій, присутність їх представників у ДВК та ОВК;
  • Можливі  проблеми на міжетнічному грунті (кримські татари, роми);
  • Присутність внутрішньо переміщених осіб у регіоні, їхня суспільно-політична активність;
  • Шляхи/методи протидії маніпулюванню (використання засобів штучного інтелекту, таргетування, нейролінгвістичного програмування (використання методів маніпулятивної риторики), фейків, датабаз і ботоферм)


Запрошуємо громадських та політичних діячів, політиків, державних діячів, зацікавлених громадян взяти участь у обговоренні реального стану справ.  
 

Захід організований Комітетом виборців України, за  підтримки Офісу Шотландської національної партії (ШНП) Вестмінстерської фундації за демократію.   


Контактна особа:
ПІП,  Свєтіков Олексій Олексійович
телефон для довідок  0501898935

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»