Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Выборы
версия для печати

У Сєвєродонецькій міській виборчий комісії поцупили документи та печатку

19 лютого голова Сєвєродонецької міської виборчої комісії звернувся до ЦВК з таким листом:

Відповідно до пункту шостого Порядку виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 1 вересня 2015 року № 212, повідомлю про наступне.

17 лютого 2020 у мене, як голови територіальної комісії, виникли обґрунтовані сумніви, що печатка Сєвєродонецької міської виборчої комісії не знаходиться, як то має бути відповідно до пункту п’ятнадцятого Порядку, затвердженого Постановою ЦВК від 1 вересня 2015 року № 212, у сейфі комісії у приміщені комісії за адресою м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, к. 20.

Мною було скликано засідання Сєвєродонецької міської виборчої комісії на 18 лютого на 16:30, проте більшість членів комісії, включаючи заступника голови та секретаря комісії на засідання не з’явилися. Тож кворуму не було і засідання не відбулося.

Як особа, яка відповідно до пункту 18 Порядку відповідає за правильністю використання та збереження печатки виборчої комісії, я уклав угоду з КП «Єдина аварійно-діспетчерська служба Сєвєродонецка» на відкриття сейфу, ключ від якого мені не було передано. 18 лютого, приблизно о 17:15, у присутності членів Сєвєродонецької міської виборчої комісії та слідчо-оперативної групи Сєвєродонецького відділу Головного управління національної поліції в Луганській області робітники аварійної служби відкрили сейф.

Було проведено огляд вмісту сейфу та складено акт. При цьому з’ясувалося, що у сейфі та будь-де ще у приміщені територіальної виборчої комісії відсутні:

- печатка Сєвєродонецької міської виборчої комісії;

- протоколи засідань та постанови, прийняті Сєвєродонецькою міською виборчою комісію у 2019-2020 роках;

- присяги членів комісії;

- журнали реєстрації кореспонденції та сама кореспонденція;

- усі матеріали, які стосуються ініціативи з відкликання депутатів Сєвєродонецької міської ради.

Щодо відсутності цих документів складені процесуальні документи, поліцією відкрите кримінальне провадження, яке внесене в ЄРДР за №12020130370000317.

Відповідно до пункту шостого Порядку мною надана інформація у місцеві ЗМІ щодо втрати печатки Сєвєродонецької міської виборчої комісії та про недійсність загубленої печатки.

Прошу дозволу Центральної виборчої комісії для виготовлення нової печатки Сєвєродонецької міської виборчої комісії Луганської області за зразком згідно з Додатком 3 до постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 року № 168.

 

Голова Сєвєродонецької міської виборчої комісії Луганської області, Дмитро ШАРКО

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»