Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Письмо Северодонецкого горсовета Министру юстиции Украины

В Северодонецке продолжается попытка рейдерского захвата города т.н. «командой Сергея Шахова». Она была начата на собрании «шаховских» депутатов 15 марта (видео) и продолжается на этой неделе попытками Сергея Зарецкого внести изменения в ЄДРПОУ. В связи с этим горсовет обратился в Минюст. Текст письма:

Шановний Денисе Леонтієвичу!

На сьогодні група осіб на чолі з народним депутатом Сергієм Шаховим та громадянином Сергієм Зарецьким намагаються рейдерським шляхом установити контроль над органом місцевого самоуправління міста Сєвєродонецьк.

15 березня група депутатів Сєвєродонецької міської ради у кількості 10 осіб та трьох осіб, які депутатських повноважень ще не набули, на зборах, які вони вважають сесією, проголосували кілька рішень, наслідком яких мають бути реєстраційні дії. Це поновлення на посаді міського голови Сєвєродонецька Валентина Казакова, припинення повноважень секретаря міської ради Вячеслава Ткачука, обрання на посаду секретаря міської ради Сергія Зарецького, припинення повноважень виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, затвердження нового складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Усі рішення прийнятті 11 – 13 голосами. Загальний склад Сєвєродонецької міської ради відповідно статті 16 Закону України «Про місцеві вибори» загальний склад Сєвєродонецької міської ради складає 36 депутатів.

Відповідно до частини дванадцятої статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пленарне засідання може розпочатися за участі у ньому депутатів у кількості більше загального складу. Тобто у Сєвєродонецьку не менше 19 депутатів. А у цих зборах приймали участь лише 13 осіб.

Відповідно до частини другої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення ради приймається на її пленарному засіданні … більшістю депутатів від загального складу ради. Тобто для прийняття рішення Сєвєродонецької міської ради за нього мають проголосувати не менше 19 депутатів.

Ці рішення не були надані до організаційного відділу Сєвєродонецької міської ради, вони не оприлюднені, у порушення частини третьої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» не були оприлюднені результати поіменного голосування.

Тобто рішення голосувалися неправомірним складом міської ради, не були підтриманні більшістю депутатів від складу міської ради та не набули чинності.

Проте 16 березня головувавший на цих зборах частини депутатів міської ради Сергій Зарецький намагався виготовити дублікат печатки Сєвєродонецької міської ради. У той же день він намагався зареєструвати зміни щодо керівника та підписантів Сєвєродонецької міської ради, які містяться в ЄДРПОУ у державного реєстратора ЦНАП Лисичанської міської ради.

За нашою інформацією, сьогодні, 17 березня, до Міністерства юстиції звернувся народний депутат Сергій Шахов - з вимогою внести такі зміни до ЄДРПОУ.

Тож інформуємо, що рішення про внесення змін до ЄРПОУ Сєвєродонецька міська рада не приймала, печатка знаходиться у Сєвєродонецькій міській рад; відповідальність за її збереження покладена на секретаря міської ради Вячеслава Ткачука.

Подача документів для внесення змін до ЄРПОУ стосовно керівника та підписантів Сєвєродонецької міської ради, код 26204220, за таких обставин є кримінальним правопорушенням.

Просимо Вас прийняти цю інформацію до уваги та здійснити в межах компетенції дії, направлені на захист законності діяльності державних реєстраторів та запобігти рейдерському захопленню органу міського самоврядування.

Секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови,

                                                          Вячеслав Ткачук
Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

2020.03.20 | kwp
В заголововке: "Письмо Северодонецкого горсовета ...".
Секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови, Вячеслав Ткачук може звертатись від імені міськради?


Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»