Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
» Власть и политика
версия для печати

Відбулася 79-та сесія Сєвєродонецької міської ради

Сьогодні відбулася 79-та сесія Сєвєродонецької міської ради, участь у якій узяли 20 депутатів. Сесія розглянула 172 питання порядку денного, з усіх прийняті рішення. На початку сесії до депутатів звернувся секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Текст його виступу:

Шановні депутати, є позитивна новина.

19 березня Луганський окружний адміністративний суд задовольнив заяву про забезпечення позову депутатів Ампілогова, Буткова, Буткової, Височина, Водяника, Войтенко, Гавриленко, Грачової, Кочиної, Кузмінова, Куниці, Лагунова, Лєтючої, Мартиненко, Матохіна, Мєзєнцева, Пєнзова, Пилипенко, Старицького, Чмирьової, Шатрової, Шерстюка. Ухвалою суду заборонено Сєвєродонецькій міській виборчий комісії до набрання законної сили рішення суду приймати рішення про реєстрацію обраним наступного за черговістю кандидата, та заборонено ЦВК вносити зміни до відомостей про обраних депутатів Сєвєродонецької міської ради.

Згідно ухвали суду, цитую: «На момент розгляду заяви про забезпечення позову не виявлені докази порушень з боку позивачів як депутатів, що свідчить про можливість виконання останніми своїх обов’язків на період до набрання законної сили рішення суду».

На сайті ЦВК зазначені як депутати Сєвєродонецької міської ради усі, хто сьогодні зареєструвався на сесії, тобто усі мають повноваження депутатів та можуть голосувати за чи проти прийняття рішень.

Сесія скликається відповідно до частини сьомої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» за пропозицією виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Відповідно до частини дванадцятої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування» сесія повноважна, якщо в її пленарному засіданні беруть участь більше половини депутатів від загального складу ради. Така кількість депутатів є. Тож відкриваю 79-ту сесію Сєвєродонецької міської ради.

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»