Сегодня в Северодонецке
(газета "Третий сектор", on-line — приложение)
версия для печати

Проект решения горсовета для обсуждения: распоряжение Казакова по тарифам на маршрутки не имеет юридических последствий

Сегодня был подан проект решения Северодонецкого городского совета, которым признается не имеющим юридических последствий для предприятий Северодонецка  распоряжения городского головы, которым тот пытается установить «свои» тарифы на перевозки в северодонецких маршрутках.  Проект решения на официальном сайте городского совета, в нарушение закона «О доступе к публичной информации», опубликован не был. Дабы избиратели Северодонецка могли заблаговременно с ним ознакомиться и подать предложения, это делает «СвС». Предложения по этому проекту акта органа местного самоуправления можно оставить в комментариях к этой публикации – они обязательно будут переданы авторам и озвучены на сессии. Рассмотрение проекта ожидается 13 или 14 ноября. Текст проекта:

Про розпорядження міського голови  від 07.11.2018р

№ 315 «Про зупинення дії рішення виконавчого

комітету Сєвєродонецької міської ради

№174 від 20.03.2018 р.»

Враховуючи, що рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №174 від 20.03.2018 р. «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька» було прийнято органом, повноважним приймати такі рішення, є економічно обґрунтованим і його незаконність не була встановлена судом, констатуючи, що розпорядженням міського голови  від 07.11.2018р № 315 встановлено нові тарифи на проїзд в міських автобусних маршрутах загального користування, що розпорядження № 315 не містить пункту про винесення рішення виконкому на розгляд міської ради, а тому є розпорядженням про його скасування, а не про зупинку, на підставі частин 7, 9, 10 статті 59 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом п’ятнадцятим статті 26 та частиною першою статті 73  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Сєвєродонецька міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вважати, що розпорядження сєвєродонецького міського голови  від 07.11.2018 р № 315 «Про зупинення дії рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №174 від 20.03.2018 р.», яким міський голова одноосібно встановив тариф на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, прийняте з перевищенням повноважень міського голови і не має юридичних наслідків для підприємств, що знаходяться на території Сєвєродонецької міської ради.

2. Вважати, що рішення виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради №174 від 20.03.2018 р. «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Сєвєродонецька» є чинним і обов’язковим для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

3. Відділу внутрішньої політики невідкладно спростувати поширену на офіційному сайті міської ради неправдиву інформацію стосовно тарифу на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, вказавши дійсний тариф у 5 гривен за одну поїздку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сєвєродонецької міської ради по управлінню житлово-комунальним господарством, власністю, комунальною власністю, побутовим та торгівельним обслуговуванням.

Міський голова                                                                   В.В.Казаков  

Підготував:

Депутат                                                                                             С.П.Куниця

Погоджено:

Секретар міської ради                                                                   Е.Ю.Марініч

Начальник відділу з правових

та юридичних питань                                                                     В.В.Рудь

Поставить ссылку в соцсети
Рекомендовать этот материал

комментарии

Чтобы поместить сообщение или комментарий вам нужно войти под своим логином  »»